Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Párové kresby - Žánrová scéna - dvě dvojice

O4/0054

Anonym

PÁROVÉ KRESBY - ŽÁNROVÁ SCÉNA - DVĚ DVOJICE

Akvarely na pergamenu, 85x135 mm (obě kresby mají stejný rozměr, výřezy z paspart), nesignováno. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Kresby jsou poničeny vlhkostí.