O4/0075
František Tavík Šimon (1877-1942)
POBŘEŽÍ
1924
Pastel na papíře, 260x380 mm (výřez z pasparty), sign. a dat. tužkou vpravo dole "T. F. Šimon 21/5 24".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.