O4/0082
Jaroslav Král (1883-1942)
ČESÁNÍ OVOCE
1928
Litografie na papíře, 540x340 mm (výřez z pasparty), sign. a dat. v tisku vpravo dole "Král 1928".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.