Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ukřižovaný – Studie

O4/0083

Rudolf Kundera (1911-2005)

UKŘIŽOVANÝ – STUDIE

1937
Akvarel na papíře, 332x183 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole „Rudolf Kundera / 1937“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.