Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Malá Strana z Fürstenberské zahrady

O4/0093

Cyril Bouda (1901-1984)

MALÁ STRANA Z FÜRSTENBERSKÉ ZAHRADY

Lept na papíře, 310x315 mm, sign. v tisku vlevo dole "CB" a vpravo dole pod tiskem tužkou "C. Bouda", zn. vlevo dole pod tiskem "34". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.