Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nakládání lodě

O4/0094

Cyril Bouda (1901-1984)

NAKLÁDÁNÍ LODĚ

Lept na papíře, 250x310 mm, zn. v tisku vlevo dole "C. Bouda", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Cyril Bouda". Rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.