O4/0107
František Gross (1909-1985)
ROBOTIZACE
1983
Litografie na papíře, 465x375 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "22/60", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "F. Gross 83".