Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kytice mečíků

O4/0233

František Bukáček (1910-1988)

KYTICE MEČÍKŮ

Olej na kartonu, 99x69,5 cm, sign. vpravo dole "Bukáček". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.