O4/0234
Karel Svolinský (1896-1986)
KYTICE LUČNÍHO KVÍTÍ
1935
Tempera na kartonu, 62x52 cm, sign. a dat. vpravo dole "K. Svolinský 1935". Paspartováno, rámováno, zaskleno.