Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kytice růží

O4/0235

Emil Weirauch (1909-1976)

KYTICE RŮŽÍ

Tempera na kartonu, 56x39 cm, sign. vpravo dole „Weirauch“. Rámováno, zaskleno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.