Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kytice se zátiším

O4/0239

Neurčený autor

KYTICE SE ZÁTIŠÍM

Olej na plátně, 66x54 cm, zn. vpravo dole. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.