Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zátiší s květinou a lesními houbami

O4/0240

Michal Tillner (1895-1975)

ZÁTIŠÍ S KVĚTINOU A LESNÍMI HOUBAMI

Olej na sololitu, 64,5x48,5 cm (výřez z rámu), sign. vlevo dole "Tillner". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.