Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dívka u zrcadla

O4/0249

František Srp (1895-1943)

DÍVKA U ZRCADLA

ca 1923
Olej na plátně, 50x65 cm, sign. vlevo dole "Fr. Srp". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.