Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Hlava

O4/0250

Josef Krejčiřík (1922-2001)

HLAVA

1965
Kombinovaná technika - sádra a olej na kartonu, adjustováno na dřevěném rámu, 39x26 cm, sign. a dat. vlevo dole "J. Křejčiřík 1965". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.