Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Městská brána

O4/0254

Alois Kalvoda (1875-1934)

MĚSTSKÁ BRÁNA

Olej na plátně, 53,8x51,3 cm, sign. vlevo dole "AL. KALVODA". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.