Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Alpská krajina s chatou

O4/0253

Bohumil Berghauer (1910-1972)

ALPSKÁ KRAJINA S CHATOU

Olej na kartonu, 61x80 cm, sign. vlevo dole "B. Berghauer". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.