Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Lesní jezírko a Zimní krajina

O4/0264

Různí autoři

LESNÍ JEZÍRKO A ZIMNÍ KRAJINA

Dvojice obrazů. Olej na plátně, 66x86 cm, sign. vpravo dole "Míla Daníček". Rámováno. Olej na plátně, 65,5x85,5 cm, sign. vpravo dole "Ludva Dobeš". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.