Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Město Mostar

O4/0266

František Srp (1895-1943)

MĚSTO MOSTAR

1938
Olej na plátně, 50x65 cm, sign. a dat. vlevo dole "FR. SRP 1938". Rámováno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.