Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krajina se stafáží a architekturou

O4/0281

Václav Knotek (Juhas) (1891-?)

KRAJINA SE STAFÁŽÍ A ARCHITEKTUROU

1932
Olej na plátně, 49,5x34,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "Juhas 32". Rámováno v blondelovém rámu, zaskleno. Václav Knotek (Juhas) - malíř a krajinář. Studoval akademii výtvarných umění v Praze u prof. Nechleby. Vystavoval ve Vídni, Oslo, Bergenu a v Kodani. Stav A.