O4/0281
Václav Knotek (Juhas) (1891-?)
KRAJINA SE STAFÁŽÍ A ARCHITEKTUROU
1932
Olej na plátně, 49,5x34,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "Juhas 32". Rámováno v blondelovém rámu, zaskleno. Václav Knotek (Juhas) - malíř a krajinář. Studoval akademii výtvarných umění v Praze u prof. Nechleby. Vystavoval ve Vídni, Oslo, Bergenu a v Kodani.