O4/0290
Miroslav Jiránek (1951)
ZÁTIŠÍ S PUMPOU
1999
Olej na kartonu adjustovaném na dřevovláknité desce, 60x49,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "M. JIRÁNEK 1999". Rámováno. Miroslav Jiránek - soudobý český malíř. Narodil se v Kolíně. Studoval v Praze na Střední průmyslové škole grafické a na Vysoké škole uměleckoprůmyslové. Vytváří realistické obrazy, jeho nejčastějším uměleckým motivem je krajina a voda.