O4/0289
Alois Lukášek (1911-1984)
NA VRŠÍCH U ČERVENÉ
Olej na kartonu, 24x70 cm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole "Lukášek", na zadní straně autorské razítko. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.