Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Na vrších u Červené

O4/0289

Alois Lukášek (1911-1984)

NA VRŠÍCH U ČERVENÉ

Olej na kartonu, 24x70 cm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole "Lukášek", na zadní straně autorské razítko. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.