O4/0409
STŘÍBRNÝ KOLIER S GRANÁTY
Československo, po r. 1956
Náhrdelník ze zlaceného stříbra, osázený broušenými českými granáty, puncovní značka S-67, ryzostní číslo, řetízkové zapínání.
Ag ryzost
900/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 6,85 g, d. řetízku 44,5 cm.