Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná souprava s granáty

O4/0410

STŘÍBRNÁ SOUPRAVA S GRANÁTY

Československo
Kolier a brož ze zlaceného stříbra, osazeno broušenými českými granáty a v případě brože centrálním almandinem, čsl. puncovní značka S-67, ryzostní číslo, dále značeno "C2", resp. "G". Ag ryzost 900/1000. Celková (hrubá) hmotnost 17,05 g, d. 41 cm (náhrdelník) a 3,9 cm (brož). Stav A.