O4/0410
STŘÍBRNÁ SOUPRAVA S GRANÁTY
Československo
Kolier a brož ze zlaceného stříbra, osazeno broušenými českými granáty a v případě brože centrálním almandinem, čsl. puncovní značka S-67, ryzostní číslo, dále značeno "C2", resp. "G".
Ag ryzost
900/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 17,05 g, d. 41 cm (náhrdelník) a 3,9 cm (brož).