O4/0526
KŘESLO - ZLATÉ PODRUČKY
Itálie
70. léta 19. stol.
Mohutné celočalouněné salónní křeslo s potahem ze zlatavého brokátu. Dřevěné části zlacené, zdobené řezbou s florálními rozvilinami. 120x70x70 cm.