O4/0527
KNIHOVNA
Itálie
konec 19. stol.
Jednokřídlý korpus z měkkého dřeva dýhován mahagonovou dýhou se světlou intarzií florálním, figurálním motivem a maskaronem. Uvnitř skříně čtyři police s pravidelným rozestupem. 202x82x33 cm.