O4/0528
SKLENÍK - SKŘÍŇKA S NÁSTAVBOU
Francie
2. pol. 19. stol.
Korpus z měkkého dřeva dýhovaný ořechovou dýhou, zdobený bronzovými aplikami s květy a maskarony. Spodní jednokřídlá uzamykatelná skříňka s jednou vloženou policí a uzamykatelnou zásuvkou. Jednodveřová nástavba se zarážkami na dvě police. S profilem vitríny tvarově korespondují i ohýbaná skla v nástavbě. 172x91x84 cm.