Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvoustěnná číše

O4/0604

DVOUSTĚNNÁ ČÍŠE

Čechy, 19. / 20. stol.
Kónická číška z bezbarvého skla, broušená, zdobená rytinou ve zlaté fólii (Zwischengold) s motivem průběžného loveckého výjevu s medvědem, jehož obraz je na červeném pozadí umístěn i v dnu sklenky, výzdoba vychází z oblíbených barokních vzorů. V. 8,5 cm. Signováno ve spodní partii obrazové plochy kurentem "Bartl". Stav A/B.