Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohár s víkem

O4/0605

POHÁR S VÍKEM

Čechy, okolo 1800
Pohár barokizujícího tvaru z bezbarvého skla, foukaný do formy a broušený, zvonovitá kupa na balustrové fasetované nožce se zatavenou zlatou nití a ploché patce, klenuté víko s plochým sedmihranným úchytem, zdobeno zlacenou řezbou kvítků na plášti a patce a věncem z lístků a zlacenými detaily na víku. V. poháru 17,5 cm, celková v. 22 cm. Značeno černě psanými inventárními čísly. Stav A-C.