O4/0793
FIGURÁLNÍ SVÍCEN
Itálie, 20. stol.
Pětiplamenný svícen v barokním tvarosloví, dřík v podobě sedící ženské figury, držící rozdvojená akantová ramena zakončená kalichovitými svícníky, vysoký čtyřboký architektonický sokl s aliančním erbem na pohledové straně, přidržovaný dvojicí andílků. Bílý porcelán, barevně malováno, tónované inkarnáty, zlacená štafáž, ramena odnímatelná.
V. 57,5 cm.
Na podední modře tištěná značka zkřížených linií s písmeny "FR".
Stav restaurováno.