Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Svatý Florián

O4/0904

SVATÝ FLORIÁN

Podmalba temperou na skle, 50x34,2 cm. Rámováno. Stav B. Rám poškozen od hmyzu.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.