Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Panna Marie Mariazellská

O4/0903

PANNA MARIE MARIAZELLSKÁ

Podmalba temperou na skle, 25,5x16 cm. Rámováno, zaskleno. Stav C. Puklé sklo, rám poškozen od hmyzu.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.