Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sv. Jan Nepomucký

O4/0906

Anonym

SV. JAN NEPOMUCKÝ

Olej na dřevěné desce, 26,5x21 cm, nesignováno. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.