O4/0908
ZNAMENÍ ŠEVCOVSKÉHO CECHU
Olej na plátně, 29,5x29 cm, nesignováno. Vyobrazení znamení ševcovského cechu spolu s bratry Sv. Kryšpínem a Sv. Kryšpiánem, kteří jsou považováni za patrony ševců, za nimi stojící biskup. Rámováno. Stav A/B.