Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Znamení ševcovského cechu

O4/0908

ZNAMENÍ ŠEVCOVSKÉHO CECHU

Olej na plátně, 29,5x29 cm, nesignováno. Vyobrazení znamení ševcovského cechu spolu s bratry Sv. Kryšpínem a Sv. Kryšpiánem, kteří jsou považováni za patrony ševců, za nimi stojící biskup. Rámováno. Stav A/B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.