Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice portrétních minatur: Ludvík XVI. a Marie Antoinetta

O4/0910

DVOJICE PORTRÉTNÍCH MINATUR: LUDVÍK XVI. A MARIE ANTOINETTA

Párové miniaturní podobizny francouzského krále Ludvíka XVI. a jeho manželky Marie Antoinetty, kvaš na slonovině, sign. "Fisher", obdobné rozměry ca 85x65 mm (ovál), paspartováno, rámováno bohatě řezbovaných a zlacených akantových rámech v barokním tvarosloví, celkový rozměr rámů 34,5x24 cm, zaskleno. Stav A-C.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.