Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Emailová miniatura

O4/0915

EMAILOVÁ MINIATURA

Francie, Limoges, konec 19. stol.
Kruhová miniatura s motivem dívčí hlavy v profilu adjustovaná v mosazném rámečku s opěrkou, reliéfním dekorem a aplikou v podobě mačkané stuhy na vrcholu, malba barevnými emaily na měděném plechu, značeno iniciálou "AP", Ø 4,5 cm. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.