Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nástolec s emaily

O4/0914

NÁSTOLEC S EMAILY

Rakousko, Vídeň, konec 19. stol.
Měděný nástolec subtilních forem v podobě kruhové misky s dekorativně zvlněnými stěnami na vyšší tordované zvonovitě rozšířené noze, celoplošně zdobeno pestrou emailovou malbou s centrální rokokovou scénou vznešené společnosti v přírodě a miniaturními vedutami, květinovými motivy a ornamenty, doplněno plastickým zlacením, v. 11,5 cm, Ø 13 cm. Stav C.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.