Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Rámeček na fotografii

O4/0925

RÁMEČEK NA FOTOGRAFII

Obdélný rámeček na fotografii ze zlaceného stříbra, zdobený starorůžovým guilloché emailem a florálními aplikami s rubíny a diamantovými routami, Ag 916/1000, 15x11 cm, se zadní opěrkou, v originální etuji. Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.