Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná dóza - vejce

O4/0926

STŘÍBRNÁ DÓZA - VEJCE

Stříbrná dóza ve tvaru vejce s odnímatelnou horní polovinou, stojící na třech zvířecích nožkách zakončených kopýtky, vyzlacený interiér, plášť zdoben barevným cloisonné emailem s heraldickými motivy a rozvilinami, dále zdobeno celkem sedmi vsazenými rubíny, celková (hrubá) hmotnost 153,05 g, v. 9 cm, Ag 875/1000. Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.