Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrné pouzdro s emaily

O4/0927

STŘÍBRNÉ POUZDRO S EMAILY

Pouzdro na pero ze zlaceného stříbra zdobeného červeným guilloché emailem, zlacenými florálními aplikami a carským orlem osázeným diamantovými routami a rubíny, Ag 916/1000 (ca 210 g), celková (hrubá) hmotnost 268,12 g, d. 19 cm, v originálním dřevěném pouzdru s polstrováním. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.