Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Slonovinové necuke

O5/024

SLONOVINOVÉ NECUKE

Japonsko, 19. stol.
Slonovinové necuke s motivem pitvořícího se zenového patriarchy Darumy (Bódhidharmy), sedícího na mistrovském žezle hóssu, sign. "Hózan 法山", J. V. 3,9 cm.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.