Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Slonovinové necuke

O5/024

SLONOVINOVÉ NECUKE

Japonsko, 19. stol.
Slonovinové necuke s motivem pitvořícího se zenového patriarchy Darumy (Bódhidharmy), sedícího na mistrovském žezle hóssu, sign. "Hózan 法山", J. V. 3,9 cm.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Probíhá
Končí 15. 11. 2020. 18:00:00 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.