Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Dřevěné necuke

O5/025

DŘEVĚNÉ NECUKE

Japonsko, 18.-19. stol.
Dřevěné necuke ve formě masky divadla Nó charakteru Ko-bešimi, sign. "Deme", d. 5,2 cm.

Vyvolávací cena: 6 800 Kč

Probíhá
Končí 15. 11. 2020. 18:00:00 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.