Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Buddha Dainichi

O5/028

BUDDHA DAINICHI

Japonsko, období Edo, 19. stol.
Buddha Dainichi njóri (Vairóčana) sedící na lotosovém piedestalu (rengeza) s rukama v mudře, z domácího a cestovního oltáříčku zuši, zlacené dřevo, v. 28,7 cm.

Vyvolávací cena: 4 800 Kč

Probíhá
Končí 15. 11. 2020. 18:00:00 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.