Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Buddha Dainichi

O5/028

BUDDHA DAINICHI

Japonsko, období Edo, 19. stol.
Buddha Dainichi njóri (Vairóčana) sedící na lotosovém piedestalu (rengeza) s rukama v mudře, z domácího a cestovního oltáříčku zuši, zlacené dřevo, v. 28,7 cm.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.