Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Soška Kuan-jin

O5/029

SOŠKA KUAN-JIN

Japonsko, období Edo (18.-19. stol.)
Soška bódhisattvy Kuan-jin (Kanon bósacu) na lotosovém piedestalu, zlacené dřevo se vsazenýma skleněnýma očima. V. 44 cm.

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Probíhá
Končí 15. 11. 2020. 18:00:00 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.