O5/055
KRÁL DÉMONŮ ASURA
Tibet,
16. stol.
Král démonů Asura držící meč, zlacený cizelovaný bronz s parciální polychromií, patrně součást větší lámaistické plastiky, dodatečně adjustováno do současného podstavce, 8,8x7,8 cm.