Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Král démonů Asura

O5/055

KRÁL DÉMONŮ ASURA

Tibet, 16. stol.
Král démonů Asura držící meč, zlacený cizelovaný bronz s parciální polychromií, patrně součást větší lámaistické plastiky, dodatečně adjustováno do současného podstavce, 8,8x7,8 cm.