Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Čtverhranný tác s motivem čínského nesmrtelného

O5/103

ČTVERHRANNÝ TÁC S MOTIVEM ČÍNSKÉHO NESMRTELNÉHO

Čína, 2. pol. 17. stol.
Výjimečně vzácný čtverhranný tác s motivem čínského nesmrtelného, letícího v oblacích na draku. Ko-Kutani, sign. "Aode 青手", 29,4x22,5 cm. Restaurováno.