O5/104
DVOJICE TALÍŘŮ
Čína,
období Kangxi, 18. stol.
Porcelánový wucai talíř s motivem pětiprstých císařských draků v oblacích s perlou, podglazurní malba kobaltem s barevnými emaily na polevě, datace a doba éry Kangxi, Ø 26,2 cm. Restaurováno.
Porcelánový talíř s motivem draků v oblacích s perlou na tmavě modrém pozadí, podglazurní malba kobaltem, datace a doba éry Kangxi, Ø 26 cm. Restaurováno.