Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Dvojice talířů

O5/104

DVOJICE TALÍŘŮ

Čína, období Kangxi, 18. stol.
Porcelánový wucai talíř s motivem pětiprstých císařských draků v oblacích s perlou, podglazurní malba kobaltem s barevnými emaily na polevě, datace a doba éry Kangxi, Ø 26,2 cm. Restaurováno. Porcelánový talíř s motivem draků v oblacích s perlou na tmavě modrém pozadí, podglazurní malba kobaltem, datace a doba éry Kangxi, Ø 26 cm. Restaurováno.