Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Váza v bronzové montáži

O5/124

VÁZA V BRONZOVÉ MONTÁŽI

Čína, přelom 18./19. stol.
Famille jaune (huangdi wucai) váza s evropskou montáží ze zlaceného bronzu, dekor barevnými emaily na pozadí "žluté rodiny" s motivem fénixů, úponků a pivoněk, lepeno, restaurováno, v. 26,1 cm.