Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Váza Wu Shang Pu  無雙譜

O5/125

VÁZA WU SHANG PU  無雙譜

Čína, 1821-1850
Porcelánová váza s motivem "Tabule nepřekonatelných hrdinů Wu Shang Pu  無雙譜", se zpodobněním hrdinů a doprovodným kaligrafickým textem, po stranách dva zlacené maskarony taotie s kruhy, značeno "Za velkých Čchingů v letech éry Daokuang" (1821-1850), v. 22,5 cm.