O5/125
VÁZA WU SHANG PU 無雙譜
Čína,
1821-1850
Porcelánová váza s motivem "Tabule nepřekonatelných hrdinů Wu Shang Pu 無雙譜", se zpodobněním hrdinů a doprovodným kaligrafickým textem, po stranách dva zlacené maskarony taotie s kruhy, značeno "Za velkých Čchingů v letech éry Daokuang" (1821-1850), v. 22,5 cm.