Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Akvarel s motivem z románu Příběhy tří říší

O5/170

AKVAREL S MOTIVEM Z ROMÁNU PŘÍBĚHY TŘÍ ŘÍŠÍ

Čína, okolo 1800
Akvarel s námětem románu Příběhy tří říší, malba ve stylu "modrozelených krajin" na hedvábí, rámováno, 30x67 cm.