O5/169
PÁROVÉ AKVARELY
Čína,
19. stol.
Párový žánrový akvarel na papíře s námětem dětí stavějících sněhuláka a pořádajících zápasy cvrčků v zahradě honosné rezidence, 9,4x26,3 cm.